SzomatoDráma délután - A tested üzen! Meghallgatod?
SzomatoVarázs
június 28., vasárnap
Szeged

Kriszta:Nagyon sokat ad, önismeretben, kapcsolatokban, elmélyülésben.
Márti:Komplex és feloldó volt.
Tünde:A legemlékezetesebb az az élményem volt, amikor a Gyógyító Napon megnéztük a fülem. Egész életemben meghatározó, örök élmény marad, soha nem feledem. A meglepő és megdöbbentő még ma is az egészben az, hogy hatott! Lehet, hogy a sírás (ez esetben majdnem bőgés, zokogás) erőssége egyenesen arányos a hatással? Addig a napig, évek óta, 2-3-havonta begyulladt, és most úgy gondolom, másfél évvel a a Gyógyító Nap után, hogy "a fülemen túl vagyok", Neked és a szomatodrámának köszönhetően.
Marika:Csodálatos 3 napot töltöttem itt. Régóta keresem azt a módszert, ami közelebb visz az érzéseimhez, ami segít nyitottá válni. A SzomatoDrámával ezt megtaláltam. Hálásan köszönöm!
Olga:Szeretném kifejezni a hálámat, hogy ott lehettem az elvonuláson. Habár tudtam, hogy ott szeretnék lenni, mégsem gondoltam, hogy ennyire jó lesz. Fantasztikus élmény volt. Sok segítséget kapnak itt az emberek az életben a gyógyuláshoz. Nagyon jól működnek a játékok sok nevetéssel és sírással. Szívből ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is akar gyógyulni.Köszönöm köszönöm köszönöm!!!
Bea:Köszönet és hála a hihetetlenül csodálatos és mély szereteterőért, ami kimozdít a tehetetlenségből és átsegít egy új, szeretetteljes, önmagammal, való találkozás felé.
Klári:Nekem a SzomatoDráma a szeretet szigete. Nyitni, kapcsoldóni be/elengedni-tudni, ez CSODA. És ehhez a csodához kell egy erő (Szeretet / Isten / Univerzum), ami felébreszti a bennünk szunnyadó képességet, hogy tudjunk nyitni, kapcsolódni, el/beengedni. És Laci, Te kaptad ajándékba, hogy ezt/Őt képviselni tudod, mintát adni arra, hogy tudjuk ezt mi is tenni. Köszönöm
Bea:Életem legnagyobb ajándékát hozta ez a Dobogókői elvonulás. Minden eseménye, szereplője ajándékot hozott és én is tiszta szívvel, lélekből adhattam át ajándékaimat a játékban. Hiszen és tudom, hogy sorsfordulót éltem, élek át. Ez után a 3 nap után már semmi sem lesz ugyanaz, mint ezt megelőzően. Hálával telt szívvel megyek haza és viszem az örömhírt a lelkemben, hogy a világ egy jobb hellyé válhat ez által a fantasztikus módszer által. Köszönöm, hogy itt lehettem!
Edina:A hétvégén megtanultam, hogy működik egy család, milyen egy család.
Kati:A gyógyító délutánon nagyon jó csoportba kerültem...a játékban kialakult ugyanaz a patthelyzet, ami az életemben is jelen van. Nagyon sok segítséget kaptam, bízom benne, hogy elindult egy oldódó folyamat. Köszönöm.
Kata:Meghökkentő volt és sok mulatsággal, örömmel, átértékelő infóval szolgált.
Tamás:Számomra eddig ismeretlen módon segített megérteni önmagam működését.
Zsuzsa:Ez a három nap segített abban, hogy visszakapjam önmagam. Átéltem, hogyan fordulhat a rossz jóra: a stresszből erő, a bizonytalanságból szeretet, az idegességből nyugalom lett. Köszönöm a lehetőséget, a játékot. Nehéz, de felemelő volt.
Endre:Köszönöm a gyógyító délutánt, amit közöttetek tölthettem. Új világokat nyit meg bennem és igazi kihívást jelent. Várom a pénteki napot.
János:Egy jó délutánban volt részem. A szervezés, a játék indítása profi volt. Jó érzés volt tanulni az új helyzetekből és még jobb érzés volt átadni az érzéseket, amiket átélhettem a szerepekben. Bármikor ismételhetjük!
Olga:Azért jöttem ide, mert múlt évben voltam egy gyógyító napon. Kíváncsiságból voltam, mert már fölajánlottak nekem egy csípőprotézist. Nincs csípőprotézisem, viszont tudok menni. És ha 100 százalékos volt a tünetem, most 10 százalékos. Meglehetősen hatékony volt a számomra. Ezért jöttem.
Bori:Kötelezővé tenném!!!
Róbert:Több csoportos foglalkozáson is volt szerencsém részt venni az elmúlt években, de ilyen pozitív töltésű emberekkel még sosem voltam körül véve. Ennyit nem nevettem egy hétvége alatt soha életemben.. Első bálosként – a könyveket olvasva, és a Nyitott Akadémiát végig kísérve – egy percre sem kételkedtem a szomatodráma működésében. Működik. Csodálatos személyes megtapasztalásom volt! Köszönöm Mindenkinek
Hajnal:Szeretném megköszönni, hogy az általad közvetített fantasztikus – csodának minősülő – módszerrel hozzájárulsz e földi létben élő, múltból hozott fájdalmakkal lefojtott emberi lét minőséségenek a könnyedebb, boldogabb és örömmel telibb, szeretet-létbe való átvezetéséhez! Köszönöm, hogy magam is részese lehettem előadásaidnak, gyógyító napjaidnak….. és olvashattam soraidat, amelyek megerősítették a saját magam módján, magamban átfordított érzéseket – engedélyt és szabadutat adva azok valódiságának élésére és továbbítására.
Alíz:Barátságos, meghitt, őszinte és családias környezetben töltöttünk el 3 napot, ahol az érzések, érzelmek hulláma váltakozó intenzitással hömpölyögtek felénk. Érdekes volt ráébredni, hogy mennyi emlék, fel nem dolgozott trauma, meg nem oldott konfliktus lakozik mindannyiunkban és hogy mennyire csodálatos érzés korábban számunkra ismeretlen emberekkel együtt sírni és nevetni a felismerésben. Csodálatra méltó az az elhivatottság, amivel Laci és a segítők támogattak bennünket az elmúlt 3 napban és fáradtságot nem ismerve segítettek feloldani a gátlásainkat, támogatni fájdalmunkban és ünnepelni sikereinkben.
június 28., vasárnap
Szeged
július 5., vasárnap
Tengelic
július 11., szombat
Budapest
Július 16. 10:00, csütörtök - október 4. 17:00, vasárnap
Inner Arcanum Életmód Központ - 7624 Pécs, Jókai u. 4
július 17., péntek
Tata
július 18., szombat
Pécs
július 25., szombat
Budapest
augusztus 8., szombat
Budapest
Augusztus 11. 14:00, kedd - augusztus 13. 16:00, csütörtök
Duna Relax & Event Hotel - 2300 Ráckeve, Dömsödi út 1/a
augusztus 29., szombat
Budapest
augusztus 29., szombat
Budapest
Szeptember 16. 10:00 - 17:30, szerda
MagNet Közösségi Ház - 1062 Budapest, Andrássy út 98.
Szeptember 17. 10:00 - 12:00, csütörtök
MagNet Közösségi Ház - 1062 Budapest, Andrássy út 98.
szeptember 19., szombat
Budapest
szeptember 21., hétfő
Pécs
szeptember 26., szombat
Budapest
szeptember 26., szombat
Budapest
Április 23. 10:00, csütörtök - július 3. 17:00, péntek
MagNet Közösségi Ház - 1062 Budapest, Andrássy út 98.