Programjaink

Visszajelzések

Andi:Ismeretlen emberek érzései útján jöttem rá arra a hibára, amit évek óta elkövetek, és ami a betegségemet okozta. Megdöbbentő élmény volt magamat és a betegségemet kívülről látni, de rájöttem a megoldásra! Köszönöm!

Erika:Nagyon jó volt az egész nap :)

Edit:Nehéz szavakkal leírni, ami szavakon túli. Talán nem is kell. Érezni kell. Ha ez sikerül, akkor ez a boldogság, a minden a teljesség. És ezek mi vagyunk!

Erzsébet:Nagyon jó szemléletet ad és mély saját élményt. Nagyszerűen éreztem magam, köszönöm. :)

Kata:Számomra újdonság volt és nagyon tetszett! Mindenkinek ajánlom, aki érett ilyen ismeretek, tapasztalatok befogadására.

Judit:Úton vagyok nagyon. Tolószékkel fenyegettek, és protokolokkal, visszafordíthatatlan folyamatokkal. Akkor megtaláltam egy olyan orvost, aki még hisz abban, hogy vannak öngyógyító folyamatok, vannak átélések. Ezért nagyon hálás vagyok. Én igazából azért jöttem, hogy valamit a sok tudatosságból inkább az átélés felé fordítsak. Mindenkinek nagyon, nagyon hálás vagyok, aki segített ebben.

Márti:A SzomatoDráma közösségben olyanok közt élhetem meg a testi-lelki közelséget, akik még sosem bántották egymást igazán. Minden pillanatot megragadok, hogy ebben az érzésben lebeghessek.

Margó:Kedves Laci! A módszer érzékeny, erős, működő. Miért is ne működne… A játékvezetők, segítők és a csoporttársaim a guruimmá váltak e három napra. Köszönöm!

János:A módszer hatékony, emberközeli és gyakorlatias.

Olga:Szeretném kifejezni a hálámat, hogy ott lehettem az elvonuláson. Habár tudtam, hogy ott szeretnék lenni, mégsem gondoltam, hogy ennyire jó lesz. Fantasztikus élmény volt. Sok segítséget kapnak itt az emberek az életben a gyógyuláshoz. Nagyon jól működnek a játékok sok nevetéssel és sírással. Szívből ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is akar gyógyulni.Köszönöm köszönöm köszönöm!!!

Miklós:Ez alatt a 3 nap alatt megtapasztaltam azt, hogy az a szeretetteljes odafigyelés, ami rám irányul, amikor bent állok a mezőben, az micsoda energiákat szabadít fel, és vált ki belőlem. Köszönöm nektek.

Kriszti:Fantasztikus érzés, hogy egyszer csak el tudod engedni az akaratodat és hagyod hatni és eluralkodni az érzéseidet. Köszönöm a segítséget!

Ábel:Remekül éreztem magam, a módszer zseniális, az emberek nagyszerűek, a hangulat remek volt.

Viki:A szomatodráma elvonulás az életem azon szigete, ahol igazán önmagammal találkozhatom, a hol begyógyulnak a fájdalmaim, ahol úgy kapok támogatást, ahogy valóban szükségem van rá, és ahol a legjobb emberi valónk képes megnyilvánulni. Laci karizmatikus lénye, a bölcsessége, az élettapasztalata, a jobbító adni akarása, az emberszeretetet és maga a módszertan tökéletesen létrehozza azt a közeget, amiben szintet léphet minden résztvevő élete. Kedvenc ráadás számomra a sok nevetés és Laci humora, ami két elvonulás között is mosolyt csal az arcomra. Köszönöm!

Tünde:A legemlékezetesebb az az élményem volt, amikor a Gyógyító Napon megnéztük a fülem. Egész életemben meghatározó, örök élmény marad, soha nem feledem. A meglepő és megdöbbentő még ma is az egészben az, hogy hatott! Lehet, hogy a sírás (ez esetben majdnem bőgés, zokogás) erőssége egyenesen arányos a hatással? Addig a napig, évek óta, 2-3-havonta begyulladt, és most úgy gondolom, másfél évvel a a Gyógyító Nap után, hogy "a fülemen túl vagyok", Neked és a szomatodrámának köszönhetően.

Ági:Néhány órára találkozik egy csokor ember, és ebben a találkozásban mélyebb a bemutatkozás, őszintébb a megnyilvánulás, mint bárhol máshol, amit ismerek.. Ezt a különleges kontaktust pedig még nagyobb megtiszteltetés vezetni, támogatni, rendezni.

Olga:Azért jöttem ide, mert múlt évben voltam egy gyógyító napon. Kíváncsiságból voltam, mert már fölajánlottak nekem egy csípőprotézist. Nincs csípőprotézisem, viszont tudok menni. És ha 100 százalékos volt a tünetem, most 10 százalékos. Meglehetősen hatékony volt a számomra. Ezért jöttem.

Mara:Köszönöm az élményt és az „együtt dobbanást”!

Anna:Egy élmény volt számomra a tegnapi nap, tényleg nagyon szeretetteli volt a légkör egész nap folyamán, sajnáltam hogy vége. Szívesen maradtam volna még. Jó volt átélni mindazt amiről eddig csak olvashattam. Nagyon sokat kaptam! :)) Köszönök nektek mindent!

Judit:Négy órányi intenzív megélés, ami hol katartikus, hol lágyan simogató, hol kacagtató. Nekem ezt adta ez a Gyógyító Délután. Választ kaptam az engem foglalkoztató kérdésekre, sokkal konkrétabban, mit gondoltam. És nem utolsó sorban, olyan érzéseket kaptam a kiscsoportomtól, ami többé tett.

További visszajelzések
Ajánljuk Neked

SzomatoDráma nap

gyógyító kommunikáció belső világunkkal

Március 6. 10:00 - 17:00, csütörtök

MagNet Közösségi Ház - 1062 Budapest, Andrássy út 98.

SzomatoDráma Nap programunkat akkor ajánljuk Számodra, ha még nem ismered ezt a módszert, és szívesen kipróbálnád, vagy ha testi tüneteket tapasztalsz, s szeretnéd megérteni az üzenetét. Persze nem kell ahhoz megbetegedni, hogy eljöjj szomatodrámázni! Ajánljuk Neked akkor is ezt a programot, ha szívesen tennél lépéseket az önelfogadás és az önszeretet irányába, nyitott vagy arra, hogy felfedezd, mi rejlik benső világodban. A program során egy teljes napot töltünk együtt egy barátságos csoportban, Dr. Buda László közeli munkatársa, Várhegyiné Pfeiffer Judit , a módszer hivatalos oktatójának vezetésével.

Délelőtt a hangsúly elsősorban a testünkhöz, szerveinkhez való viszony tudatosításán, a velük való kapcsolatfelvétel és párbeszéd lehetőségeinek felfedezésén van. Délután a SzomatoDráma játékokra 4-6 fős kis csoportokban kerül sor, az erre kialakított kerek szőnyegeken. Az önismereti játékok összehangolódással és néhány perces témafelvetéssel kezdődnek, valamint rövid összefoglaló és visszajelző körrel zárulnak, legtöbbször a földön ülve zajlanak; egymással párhuzamosan, gyakorlott SzomatoDráma játékvezetők segítségével. Ezekben a kis csoportokban tehát Te magad is egy Játék Főszereplőjévé válhatsz, lehet egy saját játékod. A program során levesszük az utcai cipőnket, így igény esetén puha talpú váltócipő vagy vastag zokni ajánlott.

SzomatoDráma Nap minden hónapban egy alkalommal kerül megrendezésre. Jelentkezésre itt alább, a Fizetési információk alatt, a honlapon keresztül van lehetőség. Amíg a programadatok mellett a "Jelentkezés" felirat látható, addig az adott programra van még hely, a jelentkezés elküldése elegendő az ideiglenes helyfoglaláshoz, amely a részvételi díj kifizetésével válik véglegessé. Ha a regisztráció sikere volt, a rendszerünk egy automatikus üzenetet küld számodra. A program előtt néhány nappal részletes technikai levelünkben tájékoztatunk a további tudnivalókról.

A SzomatoDráma nap részvételi díja: 35 000 Ft.

Ide kattintva megtekintheted Dr. Buda László, a SzomatoDráma módszer megalkotójának videóbejegyzését, amelyben összefoglalja gondolatait a SzomatoDráma nap programtípusról.

Fizetési információ

Jelentkezésedet a részvételi díj átutalásával tudod véglegesíteni, amihez kérésedre emailben elküldjük a szükséges adatokat (az utalásnál, kérlek, tüntesd fel Díjbekérő száma ).

Megtelt

Szomatodráma programok

  • Szomatodráma nap

    A Szomatodráma Nap elsősorban azoknak szól, akik tapasztalnak bizonyos tüneteket, betegségeket, és szeretnének kapcsolatba kerülni a panasz mögött rejlő történettel. Azoknak ajánljuk, akik még nem találkoztak a szomatodráma módszerével és szeretnék a ...

    Bővebben
    Kapcsolódó programjaink
Program megosztása